+48 609 165 751

O mnie

Nazywam się Darek Woźniak, zajmuję się fotografią od 21 lat. W trakcie dwóch dekad pracy fotografa wiem, że fotografia dla mnie to postrzeganie świata jako arcydzieło. Moim celem jest by każde zdjęcie bylo arcydziełem.

Nigdy mi nie zależało na masowych zdjęciach. Dla mnie liczą się perły, perełki fotografii. To jest to, co mnie wyrożnia wśród innych fotografów. Liczy się perfekcja i to jest klucz do idealnych zdjęć.

Zdjęcia to niepowtarzalne, unikatowe obrazy. Jest w nich ułamek sekundy, chwila uśmiechu, zadumy, łzy. Widzimy w nich głębie, coś tak magicznego, co pozwala nam, odbiorcom, za każdym razem odkrywać coś nowego, coś, czego wcześniej nie byliśmy w stanie dostrzec. Takie zdjęcia nigdy się nie nudzą, nigdy nie tracą na wartości, są wieczne…

Zdjecia przywracają nam wspomnienia, a wspomnienia to najważniejsze co mamy, to one pomagają nam sięgać do najbardziej skrytych zakamarków serca.

W fotografii nie chodzi o robienie zdjęć, wręcz przeciwnie, chodzi o wyszukanie idealnego momentu, spojrzenia, emocji, czegoś, co dotknie naszego serca i tam zostanie. W fotografi chodzi o odszukanie siebie samego, swojego Ja. Kiedy jesteśmy to w stanie odkryć, wtedy jesteśmy szczęśliwi.

To właśnie jestem Ja, Darek Woźniak i Moja fotografia